ତମେ ଆସ

କବୟିତ୍ରୀ: ଅମିତା ଦାସ, ପ୍ରକାଶିକା: ମୀନାକୁମାରୀ ଦାସ, ବାଲିକୁଦା, ଜଗତସିଂହପୁର, ମୂଲ୍ୟ: ୪୦ ଟଙ୍କା, ପୃଷ୍ଠା: ୩୬ ‘ପାଇବା’ ପାଇବାପରି ନ ହେଉ ପଛେ ହରାଇବାର ଦୁଃଖ

Read more

ଜଳଜ୍ୟୋତ୍ସ୍ନାର ମାୟା

ଲେଖିକା : ସୌଦାମିନୀ ନନ୍ଦ, ପ୍ରକାଶକ : କଟକ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟସ୍ ଷ୍ଟୋର, ବାଲୁବଜାର, କଟକ, ମୂଲ୍ୟ : ୧୫୦ଟଙ୍କା, ପୃଷ୍ଟା: ୨୧୬ “ମାରୀଚର ମୃତ୍ୟୁ ଅଛି |

Read more

ନୂଆ ବହି: ଛାଇ ପଛେ ପଛେ

କବି: ସଂଗ୍ରାମ ଜେନା, ପ୍ରକାଶକ: ଟାଇମପାସ୍, ବରମୁଣ୍ଡା, ଭୁବନେଶ୍ଵର, ମୂଲ୍ୟ: ୬୦ ଟଙ୍କା, ପୃଷ୍ଠା: ୯୬ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ସ୍ଵପ୍ନ ଭାଙ୍ଗିଯିବା ପରି ଜୀବନ କଡା ଲେଉଟାଉ

Read more

ପୁସ୍ତକ: ଓଡିଶା ଶିଶୁ ସାହିତ୍ୟର ସୃଜନ ବଳୟରେ କବି ନନ୍ଦକିଶୋର ବଳ

ଲେଖିକା:ପ୍ରବୀଣା ପରିଡା ପ୍ରକାଶକ:ସୁବର୍ଣଶ୍ରୀ ପ୍ରକାଶିନୀ ଶ୍ରୀକଣ୍ଠପୁର,ବାଲେଶ୍ଵର ଓଡିଆ ଶିଶୁସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି କବି ନନ୍ଦକିଶୋର ବଳଙ୍କ ଅବଦାନ ଅତୁଳନୀୟ ତାଙ୍କର ସୃଷ୍ଟିରେ ପ୍ରକୃତି ଯେପରି ଜୀବନ୍ତ ମନେହୁଏ,ଗାଁ ଟିଏ

Read more

ପୁସ୍ତକ-“ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ”

  ସମ୍ପାଦନା-ପୀତବାସ ରାଉତରାୟ ପ୍ରକାଶକ-ମହାବୀର ପ୍ରକାଶନ, ଭୁବନେଶ୍ଵର ପ୍ରଥମ ପ୍ରକାଶ-୨୦୧୨ ମୂଲ୍ୟ-୧୫୦ ଟଙ୍କା   ବାହୁଡ଼ା ଅବସରରେ ରଥ ଉପରେ ସମର୍ପଣ କରାଯାଇଛି “ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ଶ୍ରୀ ଜଗନ୍ନାଥ”

Read more

ପୁସ୍ତକ- “ଅଡୁଆ ମନ ଅଛିଣ୍ଡା କଥା”

ଗାଳ୍ପିକା/ପ୍ରକାଶିକା-ଚନ୍ଦ୍ରମଣି ବେହୁରା ଖାରବେଳ ନଗର, ଭୁବନେଶ୍ଵର ପ୍ରଥମ ପ୍ରକାଶ-୨୦୧୨ ମୂଲ୍ୟ-୧୦୦ ଟଙ୍କା ମୋଟ ୧୪ଟି ଗଳ୍ପକୁ ନେଇ ଏହି ସଂକଳନ। ସବୁ ଗଳ୍ପର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ନାରୀ।

Read more
Powered By Indic IME