ଓଡ଼ିଶାକୁ “ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ’ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପୁରସ୍କାର

12832343_984712238286533_5705898613963507597_n
ଓଡ଼ିଶାକୁ “ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ’ ଗ୍ରୁପ୍ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛିା ଓଡ଼ିଶାର ଗୋପାଳପୁରକୁ ବେଳାଭୂମି ଓ ଉପକୂଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରଥମ ରନର୍ସ ଅପ୍ ପୁରସ୍କାର ମିଳିଥ#ବା କୁହାଯାଇଛିା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଓ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରୀ ଅଶୋକଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ୨୦ ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଉତ୍ସବରେ ଏହି ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ “ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ’ ଗ୍ରୁପ୍ର ପ୍ରକାଶନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜ ଚେଙ୍ଗାªା ଏହି ମର୍ମରେ ପତ୍ର ଲେଖ#ଛନ୍ତିା
ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ “ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ’ ଗ୍ରୁପ୍ ଦେଶରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଉପରେ ଏକ ସର୍ବଭାରତୀୟ ମନୋନୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଥ#ଲୋ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାକ ମନୋନୟନ ପହଞ୍ଚ#ଥ#ଲାା ମଲଫିମିଡିଆ ପ୍ରଦର୍ଶନ କ୍ରମେ ସାରା ଦେଶର ପାଠକମାନଙ୍କଠାରୁ ଭୋଟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥ#ଲାା ଚୂଡାନ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପରେ ଓଡ଼ିଶାର ଗୋପାଳପୁର ବେଳାଭୂମି ଓ ଉପକୂଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପ୍ରଥମ ରନର୍ସ ଅପ୍ ପୁରସ୍କାର ପାଇବାକୁ ବିବେଚିତ ହୋଇଛିା ଦିଲ୍ଲୀସ୍ଥିତ ଲଳିତ ହୋଟେଲ୍ରେ “ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ’ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛିା ଓଡ଼ିଶା ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଏହି କୃତିତ୍ୱରେ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛିା

Share in top social networks!