ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଫୋରମରେ ଶ୍ରମିକବନ୍ଧୁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ ଉସôବ

basantaaଯାଜପୁର ଜିଲା ଧର୍ମଶାଳା ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଫୋରମ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଶୈଳବିହାରଠାରେ ଶ୍ରମ ଓ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଶୀର୍ଷକ ଆଲୋଚନା
ଚକ୍ର ଇଂ ବେଣୁଧର ଦାସଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ବନାରସ ହିନ୍ଦୁ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରାଧ୍ୟାପକ ବସନ୍ତ
କୁମାର ଗ୍ରହାଚାର୍ଯ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ଫୋରମ ପକ୍ଷରୁ ଡକ୍ଟର ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଦଳାଇଙ୍କୁ “ଶ୍ରମିକବଂଧୁ ସମ୍ମାନ” ପ୍ରଦାନ
କରି ସଂବର୍ଦ୍ଧନା ଜଣାଇଥିଲେ । ଯାଜପୁର ଜିଲା ଦଶରଥପୁର ପାଟପୁର ହୋଇଥିବା ଓଡିଶା ସର୍ବବୃହତ ଘାଇ ବାନ୍ଧିବାରେ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଦଳାଇ
ଅବଦାବ ଅତୁଳନୀୟ ସେ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସହ ଶ୍ରମିକ ହୋଇ ଦିନ ରାତି ଏକ କରି କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିଥିଲେ ସେଥିଲାଗି ଦଶରଥପୁର ବନ୍ୟା ଅଂଚଳର
ଲୋକମାନେ ହୃଦୟ ଭିତରେ ରହିଛନ୍ତ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଦଳାଇ ,ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବେ ଉପେନ୍ଦ୍ର ସାରଦା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ କହିଲେ ଯେ
ପୁରସ୍କାର ଓ ସଂବର୍ଦ୍ଧନା ଅଧିକ ଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ବଢାଇଥାଏ । ମନୋଜ କୁମାର ସ୍ୱାଗତ ଭାଷଣ ଦେଇ ଅତିଥି ପରିଚୟ ପ୍ରଦାନ
କରିଥିବାବେଳେ କାଳନ୍ଦି ଚଣ ବାରିକ ଦନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନାର ଉତ୍ତରରେ ଶ୍ରୀ ଦଳାଇ ଶ୍ରମ ଦିବସର ତାତ୍ପର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ
ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ।

Share in top social networks!
Powered By Indic IME