ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ୬୬ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ

buବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୬୬ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଅଛି । ଆୟୋଜିତ ଉସ୍ରବରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ କୁଳପତି ଦାୟିତ୍ଵରେ ରହିଥିବା ତଥା ସ୍ନାତ୍ତକୋତର ବିଭାଗ ସମୂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରଫେସର ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ପାଢୀ ଯୋଗଦେଇ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଶାସନିକ ଭବନ ସମ୍ମୁଖ ଓ ପରେ ସ୍ନାତ୍ତକୋତର ବିଭାଗ ସମ୍ମୁଖରେ ପତ୍ତ।କା ଉତ୍ତୋଳନ ପୂର୍ବକ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସେ ‘’ଜଗତ୍ତିକରଣ’’ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ଵାରୋପ କରିଥିଲେ । ଆୟୋଜିତ ଉସ୍ରବରେ କୁଳସଚିବ ପ୍ରଫେସର ମନ୍ମଥ ପାଢୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା ତଥା ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଥିବା ସହ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସେ, ଦେଶର ହିତ୍ତ ସକାଶେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସଂକଲ୍ପବୋଧ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଏବଂ ସ୍ନାତ୍ତକୋତର ଛାତ୍ରାବାସ ସମୂହ ୱାର୍ଡେନ ତଥା ଓଡିଆ ବିଭାଗ ପ୍ରଫେସର ଦେବୀ ପ୍ରସନ୍ନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରଶାସନିକ ଭବନ ସମ୍ମୁଖରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିବାବେଳେ ଡ॰ସୁନୀଲ କାନ୍ତ ପଟ୍ଟନାୟକ ସ୍ନାତ୍ତକୋତର ବିଭାଗ ସମ୍ମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଏଥି ଅବସରରେ ଏଠାରେ ପରୀକ୍ଷା ବିଭାଗ ନିୟନ୍ତ୍ରକ ପ୍ରଫେସର ଅରୁଣ ପଣ୍ଡା ,ଦୂରଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ପ୍ରଫେସର ନିର୍ମଳ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ,ଛାତ୍ର କଲ୍ୟାଣ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଦଳାଇ , କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର କହଁର, ସୁକାନ୍ତ ବେହେରା,ଡ॰ମିହିରକାନ୍ତ ତ୍ରିପାଠୀ ଙ୍କ ସମେତ ପୂର୍ବତ୍ତନ ଛାତ୍ର ସାଂସଦ ସଭାପତି ଭବାନିକାନ୍ତ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିବା ବେଳେ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ର ବହୁ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ । ପରିଶେଷରେ ଛାତ୍ର ସାଂସଦ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ପତ୍ତ।କା ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଇଥିଲା ।

Share in top social networks!